English (United Kingdom)

Погода

Погода в Львове

Картини

129
129
19
19
238
238
Про автора
There are no translations available.

Морозов Ігор Вікторович  народився 22 квітня 1967 року в мальовничому місті Олевськ , що на Житомирщинні. Ще маленькою дитиною сидячи на стрімких берегах річки Уборть , він й не знав ,  що колись стане художником.
У 1974 році він пішов до школи №1  у місті Олевськ . Провчившись 10 років , Ігор поступив у Васильківське воєнне училище , яке успішно закінчив. Будучи офіцером в нього прокинувся талант художника досить незвичайним способом , і тому він залишив воєнну службу . Згодом Ігор  зі своєю сім'єю переїхав в місто Стрий , Львівської області. Там і почалася його творча діяльність.
Краєвиди Стрийщинни і Карпатські пейзажі, де він часто буває, надихнули його на появу нових шедеврів, які запримітили не тільки українські , але й приватні колекціонери з інших країн. Таким чином його картини знаходяться по всьому світі , навіть у далекій Австралії , Канаді й Америці. Було досить багато пропозицій продовжувати свою творчу діяльність закордоном , але на ці всі запрошення він відмовляв , адже  край , в якому художник проживає, вважає найкращим у світі .
Перші його картини виставлялися  у  місті Моршині, Трускавці і у Полтаві в салоні " Етюд" .  На даний момент Ігор проживає в місті Стрию і готується до персональної виставки